مکدونالدز و فناوری

slide1-min

چگونه شرکت مکدونالدز برای از دست ندادن مشتری و باختن به رقبا متوسل به تکنولوژی شده است؟؟؟

مکدونالدز برای جذب مشتری به فناوری متوسل می شودشرکت مکدونالدز به مشتریان خود در ایالات متحده آمریکا امکان سفارش و پرداخت از طریق گوشی های همراه را خواهد داد. مکدونالدز برای جذب دوباره مشتریان که بخاطر سایر رقیبان خود در صنعت فست فود از دست داده است بدنبال استفاده از راه های نوین است و استفاده از گوشی های همراه برای تسهیل خرید یکی از این راه ها است.کریس کمپسزیسنکی رئیس مکدونالدز آمریکا در نشست سرمایه گذاران این شرکت در شیکاگو و در حضور تحلیلگران گفت : مکدونالدز قصد دارد تا از شیوه سفارش دهی و پرداخت گوشی همراه در تمامی ۱۴۴ هزار شعب خود در آمریکا استفاده کند.مکدونالدز درحال تغییر تلاش تحول چندساله خود به سمت ایجاد آسایش و کیفیت است تا مشتری های از دست رفته خودش را دوباره جذب کند. رستوران های این شرکت در آمریکا که ۴۰ درصد کل در آمد عملیاتی مک دونالد توسط آن ها کسب می شود، چهار سال متوالی است که از کاهش مشتری رنج می برند و این مسئله منجر به کاهش ۵۰۰ میلیونی نقل و انتقال پول از ۲۰۱۲ به بعد شده است.مکدونالدز اعلام کرده است که از قسمتی از پس انداز خود برای بازفرداد رستوران ها در خارج از ایالات متحده استفاده خواهد کرد تا حدود ۶۵۰ فروشگاه خود در آمریکا را تحت طرح “تجربه ای از آینده” نوسازی و مدرن کند.

کریس کمپسزیسنکی رئیس مکدونالدز آمریکا در نشست سرمایه گذاران این شرکت در شیکاگو و در حضور تحلیلگران گفت : مکدونالدز قصد دارد تا از شیوه سفارش دهی و پرداخت گوشی همراه در تمامی ۱۴۴ هزار شعب خود در آمریکا استفاده کند.
مکدونالدز درحال تغییر تلاش تحول چندساله خود به سمت ایجاد آسایش و کیفیت است تا مشتری های از دست رفته خودش را دوباره جذب کند.
رستوران های این شرکت در آمریکا که ۴۰ درصد کل در آمد عملیاتی مک دونالد توسط آن ها کسب می شود، چهار سال متوالی است که از کاهش مشتری رنج می برند و این مسئله منجر به کاهش ۵۰۰ میلیونی نقل و انتقال پول از ۲۰۱۲ به بعد شده است.مکدونالدز اعلام کرده است که از قسمتی از پس انداز خود برای بازفرداد رستوران ها در خارج از ایالات متحده استفاده خواهد کرد تا حدود ۶۵۰ فروشگاه خود در آمریکا را تحت طرح “تجربه ای از آینده” نوسازی و مدرن کند.
مکدونالدز قصد دارد تا با رستوران های مدرن شده و رستوران های درحال نوسازی سال ۲۰۱۷ را با ۲۵۰۰ رستوران “تجربه ای از آینده” در ایالات متحده آمریکا به پایان ببرد.مکدونالدز در نظر دارد تا یک سوم از ۱٫۷ میلیارد دلار بودجه سرمایه گذاری خود برای ۲۰۱۷ را در افتتاح رستوران های جدید استفاده نماید. این شرکت گفت انتظار دارد تا فروش سالیانه اش ۳ تا ۵ درصد افزایش داشته باشد و از ابتدای ۲۰۱۹ درآمد شرکت به ازای هر سهم با درصد بالای تک رقمی باشد.

تعداد نظرات :۰

نظر خود را بنویسید