چه مسترکارتی مناسب شماست؟

Choose What Fits Your Business
مسترکارت قابل شارژ فیزیکی:
استفاده جهت پرداخت آنلاین، دستگاه پوز و برداشت وجه از خودپرداز

شاید به یکی از دلایلی زیر نمی خواهید از مستر کارت های مجازی یا هدیه استفاده کنید مانند: تعداد دفعات بیشتری برای خرید آنلاین نیاز دارید، هزینه دلاری آن بیش از 1000 دلار است، می خواهید در مسافرتهای خارجی تان از قابلیتهای آن استفاده کنید، بعد از اتمام موجودی کارت بتوانید دوباره شارژ کنید، تاریخ اعتبار کارتتان طولانی باشد، از دستگاه های کارتخوان خارج از کشور استفاده کنید و ... در این شرایط ما حتما مسترکارت های قابل شارژ را به شما پیشنهاد می کنیم، برخی ویژگی های منحصر به فرد آن به شرح زیر است: کاهش چشمگیر هزینه صدور از ابتدای سال 2017، قابل شارژ مجدد تا سالی 30000 دلار، سقف موجودی در لحظه 5000 دلار، اعتبار دوساله، امکان انجام پرداخت آنلاین ارزی، قابلیت خرید فروشگاهی و برداشت از خود پرداز در خارج از کشور.

مسترکارت هدیه فیزیکی:
استفاده جهت پرداخت آنلاین و دستگاه پوز فروشگاهی

اگر می خواهید در سفر خارجی تان جیبتان را پر از پول نکنید و بتوانید در خارج از کشور از تمامی فروشگاه های خارجی از کارت بانکی استفاده کنید، می توانید از کارت های هدیه فیزیکی استفاده کنید، دو قابلیت عمده این کارت امکان انجام خرید آنلاین و استفاده فروشگاهی است. به عنوان مثال شما می توانید با خرید یک مسترکارت هزار دلاری، رزرو هتل 500 دلاری خودتان را انجام دهید و  فیزیک کارت را در سفر خارجی به همراه داشته باشید تا بتوانید از فروشگاه های آن کشور خرید کنید. قیمت صدور مستر کارت هدیه  نسبتا پایین است و اعتبار یکساله و یکبار شارژ است، سقف آن 1000دلار است و زمان تحویل آن نیز در تهران یک روزه و در شهرستان ها حدوداً سه روز است.

مسترکارت مجازی:
استفاده صرفا جهت پرداخت آنلاین ارزی

اگر هدف شما انجام یک پرداخت آنلاین ارزی است و تنها به یک کارت بین المللی نیاز دارید تا بتوانید به صورت اینترنتی هزینه ای را پرداخت کنید و مقدار آن زیر 500 دلار است، پیشنهاد ما اینست که یک مستر کارت مجازی خریداری نمایید. چرا که این نوع کارت ها امکان انجام انواع پرداخت های آنلاین را دارد و به لحاظ اینکه صدور کارت به صورت مجازی(Virtual) است، هزینه صدور آن نیز بسیار پایین و ناچیز است. مستر کارت مجازی یکبار شارژ بوده و صدور آن به صورت آنی است و باتوجه به اینکه اعتبار زمانی آن سه ماهه است، مناسب پرداخت هایی است که می دانید به صورت مشخص مثلا در یک هفته آتی یا ماه آتی قصد دارید آن هزینه را پرداخت نمایید.

virtual-card1-min2-min
virtual-card1-min-min
virtual-card1-min3-min
mrcard-logo

قابل شارژ

شارژ مجدد
دو سال
5000 دلار
30000 دلار
0.5 دلار

هدیه

یکبار شارژ
یک سال
1000 دلار
1000 دلار
0.5 دلار

مجازی

یکبار شارژ
سه ماه
500 دلار
500 دلار
0.5 دلار

قابلیت های مسترکارت

امکان شارژ
بدون کارمزد شارژ
میزان اعتبار کارت
سقف موجودی کارت
سقف مجموع شارژ سالانه
کارمزد تراکنش ناموفق
پشتیبانی 24 ساعته
نیاز به ارائه پاسپورت
امکان خرید با سایر ارزها
امکان خرید آنلاین
امکان خرید فروشگاهی(پوز)
امکان برداشت از خودپرداز
از وصل بودن لذت ببر!!

کاربردها

رزرو آنلاین هتل و بلیط پروازهای خارجی | پرداخت هزینه های مراحل اخذ پذیرش دانشگاهها | هزینه خرید یا ثبت مقالات علمی | پرداخت هزينه هاست و دامين از وبسایتها معتبر| خرید بلیط رویدادها و کنفرانس های بین المللی | خرید و دانلود نرم افزار و اپلیکیشن | پرداخت حق عضویت وب سایتها | خرید کتاب ها و مجلات الکترونیکی و فیزیکی از وبسایتها | پرداخت هزینه ثبت نام آزمونهای بین المللی و البته بهترین جایگزین پول نقد در سفرهای خارجی...

انواع مختلف کارت های ارزی را ارائه می کند ولی  برای خرید کارت اعتباری بین المللی مناسب، توصیه می شود که کارت مورد نظر را بر اساس نیاز پرداختتان انتخاب کنید. مهمترین شاخص ها برای تهیه کارت، شامل موارد زیر است: قابلیت انجام انواع پرداخت، نوع استفاده، زمان تحویل، پایه ارزی، تاریخ انقضای کارت، سقف موجودی کارت، قابلیت شارژ مجدد، و نهایتاً قیمت کارت است. بر اساس این شاخص ها، پیشنهاد ما اینست:

به جهان وصل شو

مستر کارت

مسترکارت، کارت پیش پرداختی است که ضمن حفظ و حراست از سرمایه و پول نقد شما،  این امکان را به شما میدهد تا از خدماتی در سطح جهانی برخوردار شوید. بدون داشتن این کارت کارهایی مانند رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، ثبت نام آزمونها و رویدادهای بین المللی، خرید و و دانلود محصولات آنلاین و... توسط خود شما بسیار سخت و  شاید غیر ممکن باشد. مسترکارت راه را برای رسیدن به دهکده جهانی که در آن همه مردم می توانند با بهره گیری از گردش مالی در دنیای آزاد، از تخفيفات و امکانات ویژه ای بهره مند شوند، هموار می کند.

شاید بدانید که بسیاری از هتل ها در سراسر جهان در فصل های مختلف بسته های تخفیف ویژه ای ارائه می دهند که به راحتی قابل جستجو در فضای اینترنت است، چنانچه شما دارای یک کارت پیش پرداخت با اعتبار جهانی باشید به راحتی میتوانید محل اقامت خود را رزرو و هزینه اقامت را گاها مقدار چشمگیری کاهش دهید.

شما با داشتن این کارت می توانید بدون مراجعه به آژانس های مسافرتی بلیط های خودتان را از شرکت های معتبر خطوط هوایی، داخلی یا خارجی، بدون واسطه تهیه کنید. بسیاری از شرکتهای خطوط هوایی همیشه تخفیفات ویژه ای را اعلام می کنند که به راحتی از روی درگاه اینترنتی آنها قابل خرید است اما ممکن است که آژانس های مسافرتی چنین امکانی را به شما ندهند. همچنین خرید بلیطهای "لحظه آخری" امکانی درخشان برای سفرهای کم هزینه است که فقط با داشتن کارتهای پیش پرداخت بین المللی امکان پذیر است.

در برخی از روزهای سال تخفیفات بسیار چشمگیری در کشورهای مختلف اعلام می شود، مانند بلک فرایدی Black Friday  و باکسینگ دی Boxing day  که با در اختیار داشتن مسترکارت می توانید از این حراجی ها خرید کنید.

با در دست داشتن مسترکارت، شما می توانید بدون نیاز به هیچ واسطه ای خریدهای آنلاین خود را انجام دهید، مقاله علمی، کتاب، نرم افزار و اپلیکیشن خریداری و دانلود کنید، در بازیهای آنلاین شرکت داشته باشید و یکی از اعضای فعال دنیای بزرگ خریداران آنلاین در دهکده جهانی باشید. چنانچه متقاضی آزمونهای بین المللی هستید یا می خواهید در رویداد یا کنفرانسی تخصصی شرکت نمایید، بهترین کار برای رزرو صندلی خود، مسترکارت است.

GET IT TOUCH

تماس با ما

آدرس ما

تهران، جنب دانشگاه صنعتی شریف، خیابان حبیب اللهی ، کوچه اختراعی، پلاک 6، واحد 3
[email protected]

to top button
There are no products