مِسترکارت و مَسترکارت

Mastercard & Mrcard
mrcard-logo

ما در مجموعه mrcard با در اختیار داشتن تجربه و دانش افراد صاحب نظر این حوزه و پیاده سازی زیرساختهای نرم افزاری و سخت افزاری متناسب با حجم عملکرد و بازار، بستری مناسب و امن برای پرداخت های ارزی و فروش مسترکارتهای بین المللی برای مشتریانمان فراهم کرده ایم، با اطمینان اعتقاد داریم مشاوره و خدماتی متناسب با نیاز هر کس در اختیارش می گذاریم و امیدواریم در این مسیر درکنار شما باشیم و از نظرات سازنده شما نیز بی صبرانه استقبال می کنیم.

اگر می خوانید...

اگر شما هم...

اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید شاید حداقل یکبار به داشتن یک مسترکارت در جیبتان احساس نیاز کرده اید! البته که همه ما می توانیم بدون یک کارت اعتباری بین المللی نیازهای خودمان را برآورده و شاید از بعضی از آنها هم چشم پوشی کنیم، ولی در دنیای امروز و آن هم با هزینه ای نسبتا ناچیز، داشتن یک مسترکارت بهتر از نداشتن آن است!

 

در دهکده جهانی
چیزهایی هست که با پول نمی تونی بخریشون، ولی با مسترکارت...!

حمل کردن ارز یکی از اساسی ترین مشکلات مسافرتهای خارجی همه ماست. ولی دارنده یک مسترکارت ایمن سفر می کند و امنیت نگهداری پول نقد خود را به عهده سامانه و شرکت بزرگ مسترکارت می گذارد، پس به راحتی می تواند در هر کشوری از 33 میلیون پایانه های دارای لوگوی مسترکارت، کالا یا خدمات مورد نظرش را خریداری و هزینه اش را به راحتی پرداخت نماید. همچنین از دستگاه های خودپرداز، پول ریج کشور مقصد را دریافت کرده بدون اینکه مجبور باشد وقت خود را در صرافی ها بگذراند یا نگران گم شدن یا سرقت پول خود باشد.

از سوی دیگر از امکانات دنیای آنلاین بنا بر نیاز خود، همچون تخفیفها و پیشنهادهای وبسایتهای معروف دنیا برای خرید اینترنتی، رزرو بلیط یا هتل، آزمون ها و کنفرانس های بین المللی، مثل همه مردم دنیا استفاده کند و یکی از اعضای فعال دنیای بزرگ تجارت الکترونیک در دهکده جهانی باشد.

تیم mrcard
درباره ما

شرکت کیان طرح، با نام تجاری و وب سرویس mrcard توسط گروهی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و با هدف رفع بخشی از موانع و مشکلات پرداختهای ارزی هموطنانمان ایجاد و راه اندازی شده تا به بهترین شکل و با کمترین مبلغ کارمزد و بدون هزینه های اضافی و غیرشفاف نیاز مشتریان را از طریق صدور و شارژ کارت بین المللی مسترکارت بر طرف نماییم.

مشتریان
اعتماد برترین برندهای تجاری ایران، افتخار ماست.

جهت مشاوره و بهره مندی از تخفیفات و خدمات ویژه برای شرکتها و سازمانها، می توانید با همکاران ما تماس گرفته و از پیشنهادات ما مطلع شوید.

Fidibo-min
Digi-min
AV-min
Asia-min
Snapp-min
Rocoland-min
jiring-min
Hamrah-min
TESTIMONIALS

تجربه مشتریان

سپاس از خدمات دقیق و پشتیبانی سایتتون

photo5778248824953875161
آرش حمیدی مدیر کلوپ عکس ایران

من مدتها برای خریدهای آنلاینم مشکل داشتم، مرسی از مسترکارتیها واسه خرید مسترکارت ازشون

photo5778248824953875164
آذین بکتاش کارشناس تولید محتوا

یک سایت خوب با مدیران و کارشناسان کاربلد

photo5778248824953875162
علی مستوفی زاده مدیر عامل شرکت kia

الان دیگه داشتن یک مسترکارت مستحب نیست، واجب است، من خریدم، راضی بودم

photo5778566987541228320
ابوالفضل ثقفی مدیر بازاریابی آژانس تبلیغاتی ایران نوین
to top button
There are no products